prasówka
Kwietnia 6, 2020 < 1 min czytania

#prasówka iComms, 6.04.2020

Osiem sposobów na zarządzanie zespołem w czasie izolacji społecznej

HBRP.PL

Autor: Timothy R. Clark - założyciel i dyrektor naczelny LeaderFactor, globalnej firmy konsultingowej i szkoleniowej specjalizującej się w przywództwie

Pandemia Covid‑19 w zawrotnym tempie zaburzyła działalność wielu firm, zmieniając m.in. dotychczasowe środowisko pracy. Nakaz pracy na odległość sprawił, że wielu menedżerów stanęło przed wyzwaniem kierowania wirtualnymi zespołami. Jak sobie z tym poradzić - szczególnie jeśli do tej pory nie mieliśmy doświadczenia w pracy zdalnej?

Link do treści oryginalnej:

https://www.hbrp.pl/b/osiem-sposobow-na-zarzadzanie-zespolem-w-czasie-izolacji-spolecznej/PvZQZyg8f

 

Jak zachęcić liderów by byli wirtualnie widoczni? ( Tytuł oryginalny: Video: How to encourage your leaders to be virtually visible)

ALLTHINGSIC.COM

Autor: Rachel Miller

Niejednokrotnie już mówiliśmy o tym, że video to jeden z najskuteczniejszych formatów komunikacyjnych. Teraz - w czasie pandemii - jeszcze bardziej wzrosło jego znaczenie, szczególnie w kontekście komunikacji liderskiej. Jak zachęcić liderów, by z niego korzystali? Jak uczynić ich wirtualnie widzialnymi dla zespołów?

Link do treści oryginalnej:

https://www.allthingsic.com/video-how-to-encourage-your-leaders-to-be-virtually-visible/

 

Weź udział w ankiecie RAGAN, dotyczącej wpływu COVID-19 na komunikację (Tytuł oryginalny: Take our survey on COVID-19’s impact on communications)

RAGAN.COM

Autor: Roula Amire

Trwająca pandemia to wydarzenie bez precedensu - zarówno dla gospodarki jak i komunikacji biznesowej. Ragan przygotował ankietę, w której warto wziąć udział, by za kilka tygodni móc ocenić sytuację globalnie i wyciągnąć wnioski - nie tylko na podstawie swojej firmy. Zachęcamy do udziału!

Link do treści oryginalnej:

https://www.surveymonkey.com/r/K5HN8BR