artykuł, ogólny
Stycznia 9, 2019 2 min czytania

Skuteczna i angażująca komunikacja liderska (podcast)

https://icomms.pl/wp-content/uploads/komunikacja-w-kryzysie-1-1024x637.jpg

Skuteczna i angażująca komunikacja liderska (podcast)

Komunikacja liderska stanowi podstawę w budowaniu procesów komunikacji w firmie. W mniejszych firmach, dobra komunikacja kadry zarządzającej i menadżerów z zespołami często wystarczy, aby zapewnić skuteczny przepływ informacji. W większych organizacjach, bez zaangażowania liderów, nie da się zapewnić efektywnego przepływu informacji w firmie. Budowanie zaufania to długofalowy proces, który w całości jest oparty na dobrej komunikacji.

Podczas rozmowy z Sebastianem Drzewieckim, pomysłodawcą projektu "Nowoczesny lider" rozmawialiśmy o tym dlaczego warto stale dbać o kompetencje komunikacyjne liderów.

Poruszyliśmy kwestię tego, co się dzieje, kiedy komunikacja liderska zawodzi i czego tak naprawdę potrzebują pracownicy w kontakcie z liderem. Dodatkowo zastanawialiśmy się dlaczego liderzy unikają komunikacji z pracownikami, zwłaszcza w sytuacjach trudnych oraz jak się do takowych sytuacji przygotować.

W podcaście możecie także posłuchać o idei facylitacyjnego zarządzania oraz kilka ciekawych faktów z obszaru neuronauki. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

[embed]https://nowoczesnylider.pl/podcast-9-skuteczna-i-angazujaca-komunikacja-liderska/[/embed]