warsztaty dedykowane

Efektywna komunikacja menadżerów i liderów

Ten warsztat wzmacnia kompetencje komunikacyjne menadżerów, pokazuje rolę i potencjał komunikacji w budowaniu zaangażowania pracowników, uspójnia komunikację w organizacji.

Liderzy podczas tego warsztatu zapoznają się z różnymi technikami oraz narzędziami komunikacji z pracownikami, których zastosowanie wzmacnia przekaz, angażuje zespół i buduje wizerunek lidera. Prowadzone w małych grupach warsztaty są okazją do przećwiczenia i sprawdzenia skuteczności nabytych umiejętności w zakresie budowania jasnych, przekonujących komunikatów. Elememtem warsztatów jest równiez wypracowanie Zasad Komunikacji Liderskiej, które zapewniają spójną komunikację w organizacji.

Czas trwania: 4h

Dla kogo?

  • Dla menadżerów, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje komunikacyjne
  • Dla liderów chcących poprawić zaangażowanie zespołu
  • Dla project menadżerów odpowiedzialnych za komunikację projektową

Wiedza i umiejętności po szkoleniu:

  • Znajomość zasad budowania angazującej komunikacji
  • Umiejętność doboru właściwych kanałów komunikacji
  • Umiejętność dopasowania stylu komunikacji do odbiorcy
  • Rozwój własnego stylu zarządzania i komunikacji w otoczeniu biznesowym

Wykorzystaj różne metody

szkolenia

sesje facylitacyjne

materiały edukacyjne

konsultacje

mentoring

Przeczytaj opinie naszych uczestników

trener

Adriana Borucka

ekspertka ds. komunikacji wewnętrznej i liderskiej, trenerka biznesu, facylitatorka

Ekspertka w zakresie strategicznego doradztwa komunikacyjnego. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji korporacyjnej, w tym w zakresie komunikacji wewnętrznej - wdrażanie strategii komunikacji wewnętrznej, audyty komunikacji wewnętrznej, wdrażanie nowych kanałów i działań w obszarze digital workplace, komunikacja kryzysowa, zarządzanie zmianą. Doradza i wspiera kadrę zarządzającą w obszarze komunikacji wewnętrznej. Swoje doświadczenie zdobyła, pracując w Kompanii Piwowarskiej, Zeelandii oraz Infersoll. Niezależnie współpracowała także z zespołami. ABB, Capgemini, 10 Clouds, Amica, Roche czy SOS Wioski Dziecięce. Jako certyfikowana trenerka biznesu oraz facylitatorka według metodologii Iceberg, w ramach sesji facylitacyjnych, pomaga zespołom w wypracowywaniu strategii i rozwiązań oraz szkoli z zakresu prowadzenia efektywnych spotkań wewnętrznych. Jest również jedną z dwóch w Polsce certyfikowanych trenerek Neurocolors. Od lat pasjonuje się wykorzystywaniem nowych mediów, AI i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań w obszarze komunikacji wewnętrznej.

Monika Matyja

trener biznesu, certyfikowana moderatorka i asesor AC/DC, konsultantka HR i change management, coach

Trener umiejętności miękkich z doświadczeniem w branżach produkcyjnych. Prowadzi warsztaty kreatywne oraz łączy techniki moderacji, facylitacji i coachingu grupowego w celu doprowadzenia grup do najlepszych rozwiązań. Specjalizuje się w obszarze budowania kompetencji przyszłości. Jako projekt menadżer, moderator i asesor wdraża i rozwija programy naboru na stanowiska liderów, menedżmentu i TOP menedżmentu. Wraz z klientami tworzy programy High Potential i procesy oceny kompetencji w organizacji.

15 lat w HR, w tym ponad 10 letnie doświadczenie w projektach rozwoju personalnego. Od 2010 roku trener umiejętności miękkich i master moderator w koncernie Volkswagen. Posiada również bogate doświadczenie w projektach rozwoju organizacji (change management) a także Train the Trainer m.in.: dla centrów logistycznych.

Zobacz z kim pracowaliśmy