case study, diversity, komunikacja korporacyjna, książki, praca zdalna, rozwój

Lista polecanych książek - stwórz ją razem z nami!

Misją każdego praktyka komunikacji wewnętrznej jest rozwój dobrej komunikacji w jego organizacji. Budujemy dobre nawyki wśród pracowników, poszerzamy świadomość liderów, dbamy także o kanały, którymi przekazujemy informacje. Długa lista naszych działań i możliwości w obrębie komunikacji opiera się na latach doświadczeń, szkoleniach, a także wiedzy zdobytej na własną rękę z książek. Każda praca staje się bowiem ciekawsza, kiedy idzie w parze z zainteresowaniami i pozwala na samorozwój.

2 maja 2023 3 min czytania

raport, State of the Sector, trendy

Raport State of the Sector 2022/2023 - jak się ma komunikacja wewnętrzna na świecie?

Pierwszy kwartał roku od kilkunastu lat wiąże się niezmiennie z wydaniem nowego raportu State of the Sector. Za każdym razem raport ten staje się nieocenionym źródłem informacji o stanie komunikacji wewnętrznej na świecie i benchmarkiem dla pracy wielu zespołów IC w różnych organizacjach. W tym roku w badaniu wzięło udział około 2000 respondentów, reprezentujących około 30 branż.

3 kwietnia 2023 5 min czytania

AI, skuteczna komunikacja wewnętrzna, trendy

Najnowsze trendy w komunikacji wewnętrznej

Wraz z rozwojem technologii i zmieniającymi się potrzebami pracowników, firmy muszą stale dostosowywać swoje strategie komunikacji wewnętrznej tak, aby dopasować się do wymagań rynku. Coraz więcej organizacji chętnie korzysta z technologii w celu ułatwienia komunikacji wewnętrznej – chatboty, aplikacje do czatu grupowego i platformy do współpracy, stają się coraz powszechniejsze. Na początku 2023 roku zauważamy kilka istotnych tendencji.

6 marca 2023 2 min czytania