AI, ChatGPT, narzędzia komunikacji

Jak dogadać się z AI? Komunikacja wewnętrzna we współpracy z ChatGPT

ChatGPT - choć niektórzy wydają się już z nim dosyć zaprzyjaźnieni, w innych nadal budzi frustrację i zniechęcenie. Po wydaje się prostym poleceniu “Napisz wstęp do artykułu o AI” dostajemy dosyć nudny, banalny i schematyczny tekst. Jak to jest, że inni chwalą sobie wsparcie AI, a Tobie on tylko przeszkadza? Poniżej znajdziesz parę wskazówek, jak poprawić relację z AI, by w końcu uzyskać, to czego dokładnie potrzebujesz.

3 lutego 2024 3 min czytania

AI, komunikacja korporacyjna, rozwój, trendy

Sztuczna inteligencja w komunikacji wewnętrznej - czy możemy jej ufać?

Zachwyt nad sztuczną inteligencją trwa. Uczymy się nowych narzędzi, by iść z duchem czasu, wprowadzać innowacje lub zwyczajnie ułatwiać sobie swoje codzienne zadania. Większość z nas ma jednak świadomość, że korzystanie z technologicznych zdobyczy AI ma swoją cenę. Dowiedzcie się, w których momentach współpracy z AI powinniśmy zachować szczególną czujność!

10 stycznia 2024 4 min czytania

ankiety pracownicze, audyt komunikacji wewnętrznej, badanie komunikacji wewnętrznej

Ankiety pracownicze - jak dobrać odpowiednią SKALĘ BADAWCZĄ?

Jedną z najłatwiejszych metod mierzenia skuteczności działań komunikacji wewnętrznej jest ankieta, a każda ankieta posiada swój indywidualny kwestionariusz. Aby jednak wyniki ankiet dało się łatwo porównywać, do naszych kwestionariuszy dobieramy odpowiednie skale badań. I to właśnie w tym, Wam dzisiaj pomożemy!

19 grudnia 2023 5 min czytania