artykuł, prasówka
Listopada 12, 2019 2 min czytania

#prasówka iComms 12.11.2019

#prasówka iComms 12.11.2019

Co zrobić, gdy nowe technologie rozpraszają uwagę pracowników?

HRBR.PL

Autor: Amy Blankson, konsultantka ds. przywództwa pozytywnego. Zasiada w Globalnej Radzie ds. Szczęścia ONZ, współzałożycielka organizacji Digital Wellness Collective

W czasach kiedy technologia umożliwia nam stały i niczym nieograniczony kontakt - pracodawcy oczekują, że ich ludzie będą zawsze dostępni. Komunikujemy się wszelkimi dostępnymi sposobami - tymczasem badania pokazują, że może to przynieść odwrotny skutek - spadek zaangażowania i wydajności.

Artykuł o tym jak komunikować się rozważnie i nie rozpraszać pracowników. Warto przeczytać!

Link do treści oryginalnej:

https://www.hbrp.pl/b/co-zrobic-gdy-nowe-technologie-rozpraszaja-uwage-pracownikow/P2g7kzfla

 

PORADNIK: Jak komunikować się z każdym pokoleniem pracowników w Twojej organizacji ?(Tytuł oryginalny:From Boomers to Gen Z: 9 ways to communicate with every generation in your organization)

RAGAN.COM

Autor: zespół redakcyjny RAGAN

Coraz częściej spotykamy się w organizacjach z sytuacją, kiedy nasza komunikacja powinna docierać do wielu różnych pokoleń pracowników. O ile młodzi ludzie chętnie i efektywnie komunikują się przy użyciu najnowszych technologii - starsze pokolenia nie są już tak przywiązane do appek i internetu.

Ragan przygotował bezpłatny poradnik, który podpowiada jak komunikować się efektywnie ze wszystkimi pokoleniami. Ściągnijcie koniecznie!

Link do treści oryginalnej:

https://www.ragan.com/white-papers/from-boomers-to-gen-z-9-ways-to-communicate-with-every-generation-in-your-organization/

 

Jak zarządzać dużym zespołem do spraw komunikacji? ( Tytuł oryginalny: How to manage a large internal communications team)

ALLTHINSIC.COM

Autor: Rachel Miller

Jak zarządzać większym zespołem do spraw komunikacji? Koniecznie przeczytajcie ten wywiad z Josephine Graham - Internal Communications Lead at City of Bradford Metropolitan District Council, która dzieli się swoimi doświadczeniami na ten temat.

Link do treści oryginalnej:

https://www.allthingsic.com/how-to-manage-a-large-internal-communications-team/