Poznaj nas:

Adriana Borucka
Adriana Boruckaekspert ds. komunikacji wewnętrznej i liderskej, trener biznesu, facylitator
Ekspert w zakresie strategicznego doradztwa komunikacyjnego. Ma ponad 12-letnie doświadczenie w komunikacji wewnętrznej, które zdobywała zarówno po stronie firm krajowych jak i międzynarodowych z branży FMCG, motoryzacyjnych, farmaceutycznych, produkcyjnych jak i agencji PR.

Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów dla kadry menadżerskiej z obszaru poprawy kompetencji komunikacyjnych i budowania marki lidera, szkoleń dla osób odpowiadających za komunikację wewnętrzną oraz spotkań opartych o facylitację. Zajmuje się również doradztwem w obszarze komunikacji wewnętrznej, komunikacji liderskiej oraz wspiera organizacje będące w procesie zmian organizacyjnych. Od lat pasjonuje się wykorzystywaniem nowych mediów i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań w obszarze komunikacji wewnętrznej.

Katarzyna Kern
Katarzyna Kernlider HR, facylitator, coach, trener biznesu, Chief Happiness Officer
Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma ponad 17-letnie doświadczenie jako lider HR w firmach polskich i międzynarodowych z branży IT, turystyka, outsourcing i retail.

Jej obszarem specjalizacji jest tworzenie Szczęśliwych Miejsc Pracy poprzez kreowania polityki personalnej i budowanie angażującej kultury organizacyjnej, współprace pomiędzy liderami, pracownikami, działami HR oraz Zarządami. Kilkukrotnie w swoich rolach miała okazję odbierać nagrodę Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce i głeboko wierzy w to, że każda firma może stać się lepszym miejscem pracy. Na co dzień zajmuje się doradztwem i konsultingiem HR, prowadzi Executive i Life Coaching, a także szkoli i facylituje.

Monika Matyja
Monika Matyjatrener biznesu, certyfikowana moderatorka i asesor AC/DC, konsultantka HR i change management, coach
Trener umiejętności miękkich z doświadczeniem w branżach produkcyjnych. Prowadzi warsztaty kreatywne oraz łączy techniki moderacji, facylitacji i coachingu grupowego w celu doprowadzenia grup do najlepszych rozwiązań. Specjalizuje się w obszarze budowania kompetencji przyszłości. Jako projekt menadżer, moderator i asesor wdraża i rozwija programy naboru na stanowiska liderów, menedżmentu i TOP menedżmentu. Wraz z klientami tworzy programy High Potential i procesy oceny kompetencji w organizacji.

15 lat w HR, w tym ponad 10 letnie doświadczenie w projektach rozwoju personalnego. Od 2010 roku trener umiejętności miękkich i master moderator w koncernie Volkswagen. Posiada również bogate doświadczenie w projektach rozwoju organizacji (change management) a także Train the Trainer m.in.: dla centrów logistycznych. \